CBdíly.cz

Pravidla zpracování recenzí

společnosti CB Auto a.s., IČO: 26031868, se sídlem M. Horákové 1477, 370 05 České Budějovice, zapsané v obchodním rejstříku, vedené u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod sp. zn. B 1174,

pro prodej zboží prostřednictvím www.cbdily.cz 

(dále jen “e-shop”).

 

Recenze, které zveřejňujeme, pocházejí výhradně od zákazníků, kteří si recenzované produkty na e-shopu nebo v kamenné prodejně skutečně zakoupili. 

 

Jak mohu ohodnotit zakoupený produkt? Vložením recenze, vázanou na objednávku, prostřednictvím Heureka.cz.

Jak je zajištěno, že recenze produktů nejsou falešné?

Pouze zákazníci, kteří zakoupili produkty na www.cbdily.cz, mohou zanechat hodnocení těchto produktů. To zajišťujeme prostřednictvím:

  1. Heureka.cz, kterým je předána informace o zakoupeném produktu (objednávce) a Vaše jméno a příjmení a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávat hodnocení produktů pouze u skutečně zakoupeného zboží.
  2. Zákazníci mohou zaslat hodnocení produktu nebo uživatelské zkušenosti s naším e-shopem nebo kamennou prodejnou na naše kontaktní údaje. My v takovém případě před případným zveřejněním takové recenze zkontrolujeme, zda je opravdu jedná o našeho zákazníka, zda zboží, které hodnotí u nás opravdu nakoupil. 

Jak mám postupovat v případě, že mi odkaz na hodnocení produktu nebyl zaslán?

Do 14 dnů od obdržení objednávky máte možnost kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím e-mailu eshop@cb-auto.cz a poté vám bude zaslán odkaz.